GARANTİ VE İADE ŞARTLARI


Aldığınız ürün de üretimden kaynaklanan bir sorun, defo ya da tahriş olduğu durumlar da 30 iş günü içerisinde şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şikayetiniz Marka Sesi inceleme birimleri tarafından değerlendirilir ve de sonuca ulaştırılır.

 

Üründeki sorunun materyal kusuru bulunup bulunmadığının testlerinden geçmektedir. Kullanımdan kaynaklı sorunlarda kabul edilmeyerek red mektubu gelmektedir.

 

Değerlendirme sonucunu Garanti ve İade Sorgulama sayfasından takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  
Arızalı Ürünlerde Kargo Bedeli Müşteriye Aittir.
 
Ürün Değişim İşlemleri

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Tarafınıza gönderilen faturanın arka kısmında bulunan Değişim/İade talep bölümü(Değişim yapmak istediğiniz ürünün renk, beden ve numara bilgileri belirtmeniz ve imzalı olması kaydıyla) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Not: Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri Müşteri tarafından karşılanır.

Adres : Kooperatifler Mah. Ekinciler Cad. SAYAR Plaza No:36 D.29 Yenişehir/DİYARBAKIR

 


 

Ürün İade İşlemleri

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 7 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafınıza gönderilen faturanın arka kısmında bulunan Değişim/İade talep bölümü(İade sebebi belirterek ve imzalı olması kaydıyla) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Hijyenik Nedenlerden Dolayı İç giyim,Mayo,Çorap,Tozluk,Tayt gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

Gönderimlerinizi, SÜRAT KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Adres : Kooperatifler Mah. Ekinciler Cad. SAYAR Plaza No:36 D.29 Yenişehir/DİYARBAKIR 


Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?

Ürünü Markasesi.com adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 7 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte iade değişim formunun arkasında bulunan ilgili bölümü dordurduktan sonra SÜRAT kargo fatura adresimize (Kooperatifler Mah. Ekinciler Cad. SAYAR Plaza No:36 D.29 Yenişehir/DİYARBAKIR  0412 502 0 502) gönderebilirsiniz. 


Kapıda nakit ödeme seçeneği ile vermiş olduğunuz ürünlerin iade işlemleri için İ-Ban numaranız, hangi bankaya ait olduğu ve banka hesap sahibin ismini faturada belirtilen alana yazmalısınız. İade işleminiz ödeme şeklinize göre maksimum 15 iş günü içinde tamamlanacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR