TESLİMAT KOŞULLARI

 

 

Siparişler, banka onayı aldıktan sonra teslimat adresinin uzaklığına göre 3 iş günü(hafta içi) içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi, Pazar ve Resmi tatil günlerinde gönderim yapılmaz. Paketin teslim gününü kargo takip numaranızı ileterek SÜRAT kargodan öğrenebilirsiniz.

 

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra e-posta hesabınıza SÜRAT kargo firmasından kargo bilgileriniz iletilir ve Web sitemizden hesabınıza giriş yaptığınızda SÜRAT kargo takip numaranızı sipariş bilgilerinizde görebilirsiniz. Sanal mağazamıza üye değilseniz siparişinizin takibi hesabınızdan yapılamayacaktır. E-posta adresinize kargo bilgisi iletilecektir.

 

Kargo takip numaranız ile http://www.suratkargo.com.tr adresinden kargo takibi yapabilirsiniz.

 

Teslimatlarımız Sürat Kargo ile gerçekleştirilmektedir. 

 

 

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. 

 

 

www.markasesi.com'da belirtilen ürün fiyatlarına KDV dahildir.

 

Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not ve kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz markasesi.com'a iade edilir. 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soy isim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

 

Siparişlerime tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 5 iş gününü geçtiyse, Sürat Kargo şirket merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güncel adres bilgilerinizi Sürat kargoya iletebilmemiz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

www.markasesi.com aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanıyan online bir alışveriş sitesidir. Dolayısı ile müşterilerin yoğun ilgisinden ürünlerin stoklarda kalmaması durumunda; en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Özel üretimimiz olan ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR